RestaurantSupply.com is your trusted source for CROWN STEAM cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized CROWN STEAM dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock CROWN STEAM 9659-12 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
CROWN STEAM 9659-12 3/8 Inch T Brass 90 Elbow for Steam Water Systems
| Manufacturer | CROWN STEAM |
|---|---|
| Model Number | 9659-12 |
| Manufacturer Part # | 9659-12 |
| Height | 0.85" |
| Width | 2.2" |
| Depth | 2.95" |
| Weight | 0.09 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
CROWN STEAM 9659-12 Brass Comp. 90 Elbow 3/8" T X 1/4" Mpt
