Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
TRUE 965610 6 Inch Wick Kit Replacement for Commercial Equipment
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 965610 |
| Manufacturer Part # | 965610 |
| Height | 1.15" |
| Width | 6" |
| Depth | 17" |
| Weight | 0.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 965610 Wick Kit 1)963070 6)831920 Ta/tg/tr1
