Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Everpure coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Everpure dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Everpure 9655-07H coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Everpure 9655-07H 3.88 Inch Water Filter Cartridge OEM with Advanced Filtration
| Manufacturer | Everpure |
|---|---|
| Model Number | 9655-07H |
| Manufacturer Part # | 9655-07H |
| Height | 3.63" |
| Width | 3.88" |
| Depth | 15.25" |
| Weight | 1.95 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Everpure 9655-07H Filter Cartridge 4hc H
