FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Groen steamers combi ovens and steam kettles.
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen 96311 steamers combi ovens and steam kettles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Groen 96311 7 Inch Stainless Steel Actuator Gas for Detention Security
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | 96311 |
| Manufacturer Part # | 96311 |
| Height | 6" |
| Width | 7" |
| Depth | 26" |
| Weight | 8 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Groen 96311 Actuator #51 Prison Desi Gn For