Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for TRUE commercial undercounter and worktop refrigeration.
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE 963055 commercial undercounter and worktop refrigeration
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
TRUE 963055 OEM 5.2 Inch Led Driver 12V DC Commercial Lighting
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 963055 |
| Manufacturer Part # | 963055 |
| Height | 2.1" |
| Width | 5.2" |
| Depth | 6.45" |
| Weight | 0.58 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 963055 Led Driver 400 01994 I2system
