Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for TRUE commercial undercounter and worktop refrigeration.
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE 962994 commercial undercounter and worktop refrigeration
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
TRUE 962994 5.15 Inch Mullion Assembly Stainless Steel for Refrigeration
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 962994 |
| Manufacturer Part # | 962994 |
| Height | 3.55" |
| Width | 5.15" |
| Depth | 30.25" |
| Weight | 2.06 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 962994 Mullion Assembly Tfp 32d 2
