FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for TRUE commercial undercounter and worktop refrigeration.
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE 962823 commercial undercounter and worktop refrigeration
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
TRUE 962823 16 Inch Hood Assembly Stainless Steel for Commercial Kitchen
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 962823 |
| Manufacturer Part # | 962823 |
| Height | 15" |
| Width | 16" |
| Depth | 44.5" |
| Weight | 5.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 962823 Hood Assembly Tfp 48 18m