RestaurantSupply.com is your trusted source for TRUE commercial undercounter and worktop refrigeration.
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE 962133 commercial undercounter and worktop refrigeration
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
TRUE 962133 31 Inch Door Assembly with Molded Gasket for GDM 23
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 962133 |
| Manufacturer Part # | 962133 |
| Height | 6" |
| Width | 31" |
| Depth | 51" |
| Weight | 0.72 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 962133 Door Assembly Gdm 23 Rh Idl Wdg Injectio