Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for TRUE commercial undercounter and worktop refrigeration.
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE 961952 commercial undercounter and worktop refrigeration
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
TRUE 961952 7 Inch Gasket for TRUE Refrigeration Gray
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 961952 |
| Manufacturer Part # | 961952 |
| Height | 1" |
| Width | 7" |
| Depth | 15" |
| Weight | 1.7 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 961952 Gasket Sta/stg/str1hri89 Gray
