RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart commercial dishwashers.
- Authorized Hobart dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hobart 961230 commercial dishwashers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart 961230 10 Inch Fan Box Electric Metal Blades
| Manufacturer | Hobart |
|---|---|
| Model Number | 961230 |
| Manufacturer Part # | 961230 |
| Height | 2.6" |
| Width | 9.65" |
| Depth | 11.85" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hobart 961230 Fan Box Metal Blades 240v
