Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for TRUE commercial undercounter and worktop refrigeration.
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE 961106 commercial undercounter and worktop refrigeration
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
TRUE 961106 OEM Component Kit Nek6214z for Medium-Volume Kitchens
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 961106 |
| Manufacturer Part # | 961106 |
| Height | 0.01" |
| Width | 0.01" |
| Depth | 0.01" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 961106 Start Component Kit Nek6214z
