Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for TRUE prep refrigerators.
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE 960912 prep refrigerators
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
TRUE 960912 6.1 Inch Component Kit OEM Replacement for Industrial Machinery
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 960912 |
| Manufacturer Part # | 960912 |
| Height | 2.45" |
| Width | 6.1" |
| Depth | 6.7" |
| Weight | 0.45 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 960912 Start Component Kit Nek6212z
