Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Vulcan Hart aftermarket cooking equipment accessories and gas connectors.
- Engineered to match existing Vulcan Hart units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Vulcan Hart 960726 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Vulcan Hart 960726 3 Inch Lighted Rocker Switch Gas Stainless Steel Red
| Fits with Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | 960726 |
| Manufacturer Part # | 960726 |
| Height | 2" |
| Width | 3" |
| Depth | 3" |
| Weight | 0.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Mexico |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart 960726 On/off (red) Lighted Rocker (4) 1/4" Tab, Term 10a 250vac 15a 125vac
