RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart fruit cutters and vegetable cutters.
- Authorized Hobart dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hobart 960669 fruit cutters and vegetable cutters
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart 960669 1 5/8 Inch Screw Corrosion Resistant Steel Fastener
| Manufacturer | Hobart |
|---|---|
| Model Number | 960669 |
| Manufacturer Part # | 960669 |
| Height | 5" |
| Width | 6" |
| Depth | 9" |
| Weight | 2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hobart 960669 Wp 002 Leg 1 5/8 Screw 1/2 13