RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart fruit cutters and vegetable cutters.
- Authorized Hobart dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hobart 960533 fruit cutters and vegetable cutters
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart 960533 5.75 Inch Cord Power Electric Reliable 12/3 Commercial Use
| Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | 960533 |
| Manufacturer Part # | 960533 |
| Height | 3.25" |
| Width | 5.75" |
| Depth | 18.2" |
| Weight | 1.55 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart 960533 Cord Power 12/3 120v 20 A
