RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart commercial dishwashers.
- Authorized Hobart dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hobart 960325 commercial dishwashers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart 960325 8 Inch Stainless Steel Carrier Oven Base with Sturdy Design
| Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | 960325 |
| Manufacturer Part # | 960325 |
| Height | 3" |
| Width | 8" |
| Depth | 30" |
| Weight | 2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart 960325 Carrier Oven Base