- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Hobart 960282-1600 5/16 Inch Sleeving Fiberglass High Temp Insulation
| Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | 960282-1600 |
| Manufacturer Part # | 960282-1600 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart 960282-1600 Sleeving Fiberrglass 5 /16 Di