Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for TRUE strip warmers.
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE 960241 strip warmers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
TRUE 960241 14 Inch White Polyethylene Heavy-Duty Cut Board
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 960241 |
| Manufacturer Part # | 960241 |
| Height | 2" |
| Width | 14" |
| Depth | 49" |
| Weight | 8.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 960241 Cut Board 1/2 X 8 X 48 White H.d. Polyet