RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart fruit cutters and vegetable cutters.
- Authorized Hobart dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hobart 960194-00001 fruit cutters and vegetable cutters
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart 960194-00001 5.45 Inch Electric Oven Lamp 40 Watt Durable Bulb
| Manufacturer | Hobart |
|---|---|
| Model Number | 960194-00001 |
| Manufacturer Part # | 960194-00001 |
| Height | 2.5" |
| Width | 5.45" |
| Depth | 6.75" |
| Weight | 0.44 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hobart 960194-00001 Lcog Oven Lamp 40w 120 V
