Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Everpure coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Everpure dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Everpure 960100 coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Everpure 960100 Cartridge Water Filter Commercial OEM Designed for Foodservice
| Manufacturer | Everpure |
|---|---|
| Model Number | 960100 |
| Manufacturer Part # | 960100 |
| Height | 3.25" |
| Width | 3.25" |
| Depth | 15" |
| Weight | 1.67 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Everpure 960100 Cartridge Water Filter Everpure 4c
