RestaurantSupply.com is your trusted source for Hamilton Beach juicers bar blenders and milkshake machines.
- Authorized Hamilton Beach dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hamilton Beach 960026200 juicers bar blenders and milkshake machines
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hamilton Beach 960026200 3 Inch OEM Power Cord for Hamilton Beach Equipment
| Manufacturer | Hamilton Beach |
|---|---|
| Model Number | 960026200 |
| Manufacturer Part # | 960026200 |
| Height | 2" |
| Width | 3" |
| Depth | 10.5" |
| Weight | 0.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hamilton Beach 960026200 Cord