- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Hobart 959909-00001 4 Inch Valve Solenoid Electric OEM Corrosion Resistant
| Manufacturer | Hobart |
|---|---|
| Model Number | 959909-00001 |
| Manufacturer Part # | 959909-00001 |
| Height | 3.6" |
| Width | 4" |
| Depth | 5.5" |
| Weight | 2.16 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hobart 959909-00001 Valve Solenoid (120v)
