- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Hobart 959832-G1 9 Inch Screw Mount Caster Kit with Stainless Steel Construction
| Manufacturer | Hobart |
|---|---|
| Model Number | 959832-G1 |
| Manufacturer Part # | 959832-G1 |
| Height | 4.55" |
| Width | 9.05" |
| Depth | 10.7" |
| Weight | 8.98 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hobart 959832-G1 Screw Mount Caster Kit
