RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart fruit cutters and vegetable cutters.
- Authorized Hobart dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hobart 959747-00003 fruit cutters and vegetable cutters
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart 959747-00003 4.9 Inch Electric Element for Commercial Cooking
| Manufacturer | Hobart |
|---|---|
| Model Number | 959747-00003 |
| Manufacturer Part # | 959747-00003 |
| Height | 4" |
| Width | 4.9" |
| Depth | 29.9" |
| Weight | 5.67 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hobart 959747-00003 480 Volt Element
