RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart fruit cutters and vegetable cutters.
- Authorized Hobart dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hobart 959663-1 fruit cutters and vegetable cutters
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart 959663-1 6.5 Inch Tube Snorkel Assy Stainless Steel Ventilation Component
| Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | 959663-1 |
| Manufacturer Part # | 959663-1 |
| Height | 3.5" |
| Width | 6.5" |
| Depth | 11.55" |
| Weight | 0.62 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart 959663-1 Tube Snorkel Assy.
