RestaurantSupply.com is your trusted source for Vulcan Hart cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Vulcan Hart dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Vulcan Hart 959325-2 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Vulcan Hart 959325-2 12 Inch Rear Grate Replacement for Vulcan Hart Ovens
| Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | 959325-2 |
| Manufacturer Part # | 959325-2 |
| Height | 3.9" |
| Width | 11.95" |
| Depth | 20.15" |
| Weight | 18.08 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart 959325-2 12" Rear Grate
