Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for TRUE commercial undercounter and worktop refrigeration.
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE 959287 commercial undercounter and worktop refrigeration
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
TRUE 959287 7.95 Inch Gasket Foodservice Equipment
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 959287 |
| Manufacturer Part # | 959287 |
| Height | 3.2" |
| Width | 7.95" |
| Depth | 20.6" |
| Weight | 1.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 959287 Gasket Tbb/tdd 2/3/4
