Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
TRUE 959268 Cold Control 4 Inch Dial 21.2 to 29.3 F Durable Metal Aftermarket Replacement
| Fits with Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 959268 |
| Manufacturer Part # | 959268 |
| Height | 2" |
| Width | 4" |
| Depth | 3.75" |
| Weight | 0.27 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Aftermarket TRUE 959268 Cold Control W/ Dial, Temp 21.2 To 29.3 F, 36" Cap .165" D-stem, Danfoss, True Model Gdm-47 Tuc-67d-2
