Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for TRUE commercial undercounter and worktop refrigeration.
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE 959258-038 commercial undercounter and worktop refrigeration
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
TRUE 959258-038 26 Inch White Shelf with Clips for Commercial Kitchens
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 959258-038 |
| Manufacturer Part # | 959258-038 |
| Height | 5" |
| Width | 26" |
| Depth | 30" |
| Weight | 10 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 959258-038 Shelf Tg1 Wht Sb W/clips
