RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart fruit cutters and vegetable cutters.
- Authorized Hobart dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hobart 959108-000G2 fruit cutters and vegetable cutters
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart 959108-000G2 6 Inch Pilot Retrofit Kit for Open Top B Series
| Manufacturer | Hobart |
|---|---|
| Model Number | 959108-000G2 |
| Manufacturer Part # | 959108-000G2 |
| Height | 3.25" |
| Width | 6.8" |
| Depth | 24.2" |
| Weight | 0.41 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hobart 959108-000G2 Pilot Retrofit Kit (open Top B
