RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart fruit cutters and vegetable cutters.
- Authorized Hobart dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hobart 958788-G1 fruit cutters and vegetable cutters
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart 958788-G1 6.25 Inch Gas Venturi with restrictor Plate - OEM
| Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | 958788-G1 |
| Manufacturer Part # | 958788-G1 |
| Height | 3.7" |
| Width | 6.25" |
| Depth | 13.35" |
| Weight | 5.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart 958788-G1 Venturi W/restrictor Pla Te For
