RestaurantSupply.com is your trusted source for TRUE commercial undercounter and worktop refrigeration.
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE 958733 commercial undercounter and worktop refrigeration
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
TRUE 958733 Length 3.0 Meter Probe Yellow Stainless Steel Tip with Flexible Cable
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 958733 |
| Manufacturer Part # | 958733 |
| Height | 1.75" |
| Width | 5.65" |
| Depth | 9.05" |
| Weight | 0.07 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 958733 Probe Lae Sn4b30p3 Y T3(3.0m) Yellow
