Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for TRUE commercial undercounter and worktop refrigeration.
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE 958731 commercial undercounter and worktop refrigeration
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
TRUE 958731 2.0 Meter Probe with Stainless Steel Tip for Temperature Monitoring
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 958731 |
| Manufacturer Part # | 958731 |
| Height | 1.25" |
| Width | 3.45" |
| Depth | 6.4" |
| Weight | 0.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 958731 Probe Lae Sn4b20p2 B(t2) 2.0m
