- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Hobart 958632-000G1 5.7 Inch Grease Drawer Stainless Steel with Easy Maintenance
| Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | 958632-000G1 |
| Manufacturer Part # | 958632-000G1 |
| Height | 4.3" |
| Width | 5.7" |
| Depth | 25.35" |
| Weight | 2.36 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart 958632-000G1 Grease Drawer
