Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
TRUE 958516 Relay OEM Component for Automation in Kitchens
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 958516 |
| Manufacturer Part # | 958516 |
| Height | 1" |
| Width | 1.2" |
| Depth | 1.4" |
| Weight | 0.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 958516 Relay 213514130
