RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart fruit cutters and vegetable cutters.
- Authorized Hobart dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hobart 958452-G1 fruit cutters and vegetable cutters
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart 958452-G1 4.8 Inch Blower Harness for Commercial Kitchens
| Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | 958452-G1 |
| Manufacturer Part # | 958452-G1 |
| Height | 1.35" |
| Width | 4.8" |
| Depth | 6.45" |
| Weight | 0.64 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart 958452-G1 Blower Harness
