RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart full service countertop hot food display warmers.
- Authorized Hobart dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hobart 958445-000G2 full service countertop hot food display warmers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart 958445-000G2 32 Inch Tray Crumb Assembly Stainless Steel
| Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | 958445-000G2 |
| Manufacturer Part # | 958445-000G2 |
| Height | 2" |
| Width | 32" |
| Depth | 43" |
| Weight | 18 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart 958445-000G2 Tray Crumb Assy. Sst 4 8 Cb