RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart commercial dishwashers.
- Authorized Hobart dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hobart 958392-000G2 commercial dishwashers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart 958392-000G2 Valve Drain Assembly Stainless Steel Right Hand
| Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | 958392-000G2 |
| Manufacturer Part # | 958392-000G2 |
| Height | 2.5" |
| Width | 5.95" |
| Depth | 7.4" |
| Weight | 2.49 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart 958392-000G2 Valve Drain Assy Rh
