RestaurantSupply.com is your trusted source for Blakeslee commercial dishwashers.
- Authorized Blakeslee dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Blakeslee 95816 commercial dishwashers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Blakeslee 95816 1/2 Inch Flat Washer Stainless Steel for Equipment Assembly
| Manufacturer | Blakeslee |
|---|---|
| Model Number | 95816 |
| Manufacturer Part # | 95816 |
| Height | 0.1" |
| Width | 0.65" |
| Depth | 0.7" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Blakeslee 95816 Flat Washer 1/2 S/s