Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart aftermarket cooking equipment accessories and gas connectors.
- Engineered to match existing Hobart units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Hobart 957893-G2 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart 957893-G2 9 Inch Baso Kit Connectors and Tubing
| Fits with Manufacturer | Hobart |
|---|---|
| Model Number | 957893-G2 |
| Manufacturer Part # | 957893-G2 |
| Height | 8" |
| Width | 9.5" |
| Depth | 37.5" |
| Weight | 2.75 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hobart 957893-G2 Includes Safety Valve Connectors And Tubing
