RestaurantSupply.com is your trusted source for Follett ice machines.
- Authorized Follett dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Follett 957613 ice machines
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Follett 957613 7.55 Inch Drain Tray Assembly for Ice Dispensers
| Manufacturer | Follett |
|---|---|
| Model Number | 957613 |
| Manufacturer Part # | 957613 |
| Height | 2.6" |
| Width | 7.55" |
| Depth | 12.45" |
| Weight | 0.87 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Follett 957613 Drain Tray Assy 7 Seri Es
