RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart fruit cutters and vegetable cutters.
- Authorized Hobart dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hobart 957575-00002 fruit cutters and vegetable cutters
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart 957575-00002 36 Inch Stainless Steel Cover for Equipment
| Manufacturer | Hobart |
|---|---|
| Model Number | 957575-00002 |
| Manufacturer Part # | 957575-00002 |
| Height | 8" |
| Width | 36" |
| Depth | 36" |
| Weight | 2.88 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hobart 957575-00002 Sst Cover Man 36 (6) O Tb W/r
