Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
TRUE 957545 Caster Kit Width 7.6 Inch Swivel Set Durable Mobility
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 957545 |
| Manufacturer Part # | 957545 |
| Height | 7" |
| Width | 7.6" |
| Depth | 13.7" |
| Weight | 12.77 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 957545 Caster Kit 5 Swivel Set/4
