RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart fruit cutters and vegetable cutters.
- Authorized Hobart dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hobart 957464-1 fruit cutters and vegetable cutters
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart 957464-1 Guard Thermostat 3.25 Inch Stainless Steel OEM Temperature Control
| Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | 957464-1 |
| Manufacturer Part # | 957464-1 |
| Height | 2.3" |
| Width | 3.25" |
| Depth | 4.75" |
| Weight | 0.72 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart 957464-1 Guard Thermostat