RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart commercial dishwashers.
- Authorized Hobart dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hobart 957369-00001 commercial dishwashers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart 957369-00001 18 Inch Grate Rear Metal for Vulcan Hart Units
| Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | 957369-00001 |
| Manufacturer Part # | 957369-00001 |
| Height | 7" |
| Width | 18" |
| Depth | 24" |
| Weight | 18.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart 957369-00001 Grate 12 Rear
