Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for TRUE commercial undercounter and worktop refrigeration.
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE 957042 commercial undercounter and worktop refrigeration
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
TRUE 957042 7.5 Inch Stainless Steel Ramp Assembly for Material Handling
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 957042 |
| Manufacturer Part # | 957042 |
| Height | 1" |
| Width | 7.5" |
| Depth | 28" |
| Weight | 4.7 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 957042 Ramp Assembly Tr Rri/rrt
