RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart commercial dishwashers.
- Authorized Hobart dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hobart 956926-G2 commercial dishwashers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart 956926-G2 Electric Control Bd Assy for Hobart Equipment
| Manufacturer | Hobart |
|---|---|
| Model Number | 956926-G2 |
| Manufacturer Part # | 956926-G2 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hobart 956926-G2 Control Bd Assy Elec