FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart commercial dishwashers.
- Authorized Hobart dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hobart 956918-000G1 commercial dishwashers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart 956918-000G1 26 Inch Frame Filter with Wheels Stainless Steel
| Manufacturer | Hobart |
|---|---|
| Model Number | 956918-000G1 |
| Manufacturer Part # | 956918-000G1 |
| Height | 18.88" |
| Width | 26.5" |
| Depth | 32.25" |
| Weight | 4.29 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hobart 956918-000G1 Frame Filter W/wheels
