RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart fruit cutters and vegetable cutters.
- Authorized Hobart dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hobart 956901-G19 fruit cutters and vegetable cutters
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart 956901-G19 9 Inch Suction Tube Stainless Steel for Refrigeration
| Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | 956901-G19 |
| Manufacturer Part # | 956901-G19 |
| Height | 1.7" |
| Width | 9" |
| Depth | 20.2" |
| Weight | 1.21 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart 956901-G19 Suction Tube 1gr65/85f