RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart fruit cutters and vegetable cutters.
- Authorized Hobart dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hobart 956901-000G9 fruit cutters and vegetable cutters
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart 956901-000G9 3.95 Inch Tube Suction Replacement Stainless Steel
| Manufacturer | Hobart |
|---|---|
| Model Number | 956901-000G9 |
| Manufacturer Part # | 956901-000G9 |
| Height | 1.2" |
| Width | 3.95" |
| Depth | 18.3" |
| Weight | 0.82 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hobart 956901-000G9 Tube Suction Mf 1
